Specjalnie dla fryzjerów chcących rozwijać swoje umiejętności przygotowaliśmy program ZABAWY Z WŁOSAMI.

ZABAWY Z WŁOSAMI są innowacyjnym programem edukacyjnym, który ma na celu dostarczenie konsekwentnej edukacji na przestrzeni całego roku. Program treningowy został rozpisany na 12 miesięcy, ponieważ wierzymy, że kontynuacja oraz chronologia są kluczem do indywidualnego rozwoju. Pierwsze szkolenie fryzjerskie, rozpoczynające cały cykl, odbyło się 23 – 25 marca w Akademii Papaver w Bydgoszczy.

Zabawy z włosami, to szkolenie fryzjerskie pobudzające kreatywność, inspirujące i rozwijające umiejętności. Geneza tego programu sięga dzieciństwa każdego z nas. Tak jak dzieci odkrywające każdego dnia świat na nowo, tak my chcemy nauczyć Was znajdować nowe i nieznane aspekty sztuki fryzjerskiej. Pragniemy, aby, niemalże właśnie bawiąc się technikami i narzędziami fryzjerskimi, odkrywać nowe horyzonty. W tej zabawie nie będzie ograniczeń – im śmielej, odważniej i kreatywniej, tym lepiej.

Nasz autorski program treningowy da Wam możliwość swobodnego poruszania się pośród technik i narzędzi w odniesieniu do obowiązujących trendów. Podczas realizacji programu chcemy dać Wam impuls do działania, a to, jak go wykorzystacie, jaki kształt mu nadacie, zależy tylko od Was samych.

Naszym celem jest tworzenie indywidualności w ramach ZABAW Z WŁOSAMI, gdyż tyle ilu jest ludzi, tyle inspiracji, interpretacji i realizacji. To w połączeniu z grupową interakcją, która będzie towarzyszyć naszym spotkaniom, sprawi, że spektrum możliwości stanie się jeszcze większe. W ramach programu przeprowadzimy Was przez strzyżenia wszystkich długości i struktur włosów, będziemy z Wami w stałym kontakcie, otoczymy Was wsparciem, zaopiniujemy zadania oraz ich efekty, które będziecie zobowiązani wykonać. Każdemu spotkaniu towarzyszyć będzie fotograf, aby uwieczniać wszystkie Wasze prace, które finalnie dopełnią całości programu treningowego.